Почесні грамоти обласної ради для кращих херсонців

Сьогодні, 1 червня, перед початком засідання ХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер відзначив Почесними нагородами кращих херсонців.

Так, Почесною грамотою Херсонської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди відзначення 60-річчя від Дня народження нагороджено Галину Толубець, вчителя навчально-виховного комплексу «Гімназія спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов» м.Генічеськ, депутата Херсонської обласної ради VII скликання.

За особливі трудові досягнення, проявлені під час організації та проведення 20-го Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію театрального мистецтва Херсонщини Почесною грамотою відзначено Любов Калюжну, керівника літературно-драматургічної частини Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, Заслуженого артиста України.

Відповідну Подяку від голови Херсонської обласної ради отримала Олена Бєлозоренко, заступник комерційного директора Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Почесною грамотою відзначено і збірну команду Херсонської області громадської організації «Федерація Кіокушин карате та рукопашного бою» за сумлінну працю, досягнення високих спортивних результатів на Чемпіонаті Європи у м.Ланцут, Польща, 19 та 20 травня 2018 року, особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області.

Також сьогодні Указом Президента України нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня» Юлію Кисильову – бронзову призерку з легкої атлетики 23-х літніх Дефлімпійських ігор, що відбулися в м.Самсун (Туреччина). Її особистого тренера Владислава Піскунова нагороджено медаллю «За працю і звитягу».

Херсонська обласна рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон