Андрій Гордєєв: Ми маємо забезпечити максимально швидке реагування на підпали!

Сьогодні, 30 травня 2018 року голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів засідання Ради оборони області щодо лісової пожежі,яка сталася в Олешківському районі на Херсонщині, на якому обговорили причини, збитки та подальші дії всіх відповідних органів по ліквідації стихійних явищ.

Коментуючи причини виникнення пожежі, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Херсонській області Олександр Рудницький, назвав людський фактор, а саме навмисний підпал, а вже розповсюдженню вогню сприяв сильний поривчастий втер.

За останні 2 дні в Олешківському лісомисливському господарстві виникли дві великі пожежі: 27 травня пожежа охопила площу 27 га, 28 травня у Раденському лісництві утворилася ще одна пожежа, площею 600 га.

«Ми маємо забезпечити максимально швидке реагування на підпали! Тому військові спільно з лісниками заступають на охорону лісів Херсонщини. Це дасть можливість збільшити периметр охорони лісів і знизити кількість підпалів, - зазначив Андрій Гордєєв. - Наразі проводиться інформаційна робота з мешканцями усіх населених пунктів, які знаходяться в межах загрози лісової пожежі, а також налагоджується система оповіщення".

Губернатор області подякував за злагоджену роботу та оперативне реагування під час ліквідації пожежі працівникам лісового господарства, ГУ ДСНС Херсонської області, ГУ Національної поліції в Херсонській області, військовослужбовцям Збройних Сил України та Херсонського прикордонного загону.

Та висловив вдячність жителям Олешківського району, які мобілізували сили та спільно з вогнеборцями провели заходи з протидії пожежі.

Крім того, на засіданні Ради оборони області було вирішено звернутися до Прем'єр-міністра України щодо відновлення фінансування лісів Херсонщини, адже вони є не ресурсними, а виконують захисну функцію.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів