Як повернути херсонським студентам "Буревісник"

Сьогодні, 30 травня, Верховний Суд України розглядатиме касаційні скарги Херсонського державного університету щодо скасування рішення Лазурненської селищної ради минулої каденції, яка незаконно землі державної форми власності перевела до комунальної.

В такий спосіб грубо порушивши інтереси держави, адже на цій території, а це більше 5 га, розміщено з 1961 року структурний підрозділ ХДУ - спортивно-оздоровчий табір "Буревісник".

Як повернути землю законному власнику - державі і забезпечити право підприємців на майно, про це говорили на розширеній нараді за участі голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, заступника голови Херсонської облдержадміністрації Євгенія Рищука, директора департаменту екології та природних ресурсів Херсонської облдержадміністрації Юрія Попутька, Лазурненського селищного голови Сергія Бєліка, юриста Лазурненської селищної ради Артура Тадевосяна, начальника регіонального відділення фонду держмайна Галини Теслюк, проректора Херсонського державного університету Максима Вінника, представників громадськості Херсонщини, бізнесу, які ведуть діяльність на території СОТ "Буревісник".

Радує позиція представників Лазурненської селищної ради, які готові повернути землі законному власнику - державі і шукати спільне рішення щодо законної діяльності підприємців на території спортивно-оздоровчого табору "Буревісник".

Я сподіваюсь на відповідне рішення Верховного Суду України. Дякую за державницьку позицію голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву, - повідомив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів