Херсонський завод співпрацюватиме з канадцями

Підписання у липні 2016 року Угоди між Україною та Канадою про вільну торгівлю відкрило для вітчизняних товаровиробників нові можливості,спростило налагодження зовнішньоекономічних партнерських відносин, - передає сайт ПІК.

Цією преференцією скористався «Механічний завод», який наразі налагоджує зовнішньоекономічні відносини з потужним канадським холдингом. Його представники 25 травня відвідали «Механічний завод», оглянули металургійне виробництво, ознайомились з технологічними процесами.

«Провели перемовини з партнерами щодо розширення спектру співпраці, збільшення обсягів контрактів. У сучасному світі, завдяки великій кількості міжнародних виставок, налагоджувати комунікацію стало значно простіше.
Велику роль відіграє й логістика, бо наявність у Херсоні аеропорту дає можливість партнеру навіть з іншого континенту дістатися до нашого міста. Херсонщина стала відкритою для світу та інвестицій», - зазначив голова правління «Механічного заводу» Андрій Путілов та подякував канадським партнерам за співпрацю.

Зі свого боку представники іноземної компанії відзначили високий рівень культури виробництва на херсонському підприємстві, оцінили запровадження сучасних енергозберігаючих та екологічних технологій у металургійному виробництві.

ПІК

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів