Різня на херсонській сцені

Справжня різня сталася на сцені Херсонського обласного театру. На щастя, лише словесна. Хоча словом можна вбити не менше, аніж зброєю...

Київський академічний молодий театр представив на цьогорічній «Мельпомені Таврії» ексцентричну комедію «Різня», режисером якої виступила наша землячка Влада Білозоренко.

Історія починається з того, що один хлопчик побився з іншим і вибив супернику два зуби. На вигляд, не катастрофічна ситуація, з якою стикались багато підлітків. Проте батьки обох школярів так не вважають.

Що може стати останньою краплею для чотирьох чемних батьків та вивести їх із себе? Чи все-таки вдасться залагодити цю масштабну різню більш-менш цивілізовано? Зможуть дорослі обійтися без жертв і ще одних вибитих зубів?

У сварках та з'ясовуванні стосунків, дорослі починають показувати свої обличчя без масок добропорядності. І за всіма криками та звинуваченнями вони забувають про головне – про власних дітей, їх біль та мотиви вчинків.

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів