Як у Херсоні столичний театр цукерками пригощав

А саме Київський академічний молодий театр під час ювілейної «Мельпомени Таврії». Саме з цукерок на глядацьких стільцях розпочалась вистава «Саша, винеси сміття».

А вже за кілька хвилин стає зрозумілим, що це не просто ласощі, а атрибут поминок. Бо дійство починається зі смерті чоловіка головної героїні, який потім приходить до неї в образі привида.

У ролях провідні актори Молодого театру – народний артист України Валерій Легін, заслужена артистка України Вікторія Авдєєнко, Анастасія Євтушенко.

Ця вистава про життя однієї родини впродовж трьох років, про розуміння того, що таке смерть, яка намагається собою витиснути життя і як мертві намагаються захистити живих.

Глядачі мали можливість подивитись сучасну побутову історію, що існує за кожними дверима жителів нашої країни, або будь-якої іншої: розмови сповнені щоденними турботами (тісто, пиріжки, цукерки, сміття), але війна на Сході нашої країни змушує задуматися про щільність життя, про його цінність.

Чоловік – колишній військовий. І коли у дім прийшла війна, то він збирається повертатись з того світу, аби боронити батьківщину. Проте коли в країні не було війни, він був нікому не потрібний. Як і сотні його підлеглих і друзів...

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів