Херсонським театралам «Мельпомена» влітає у копієчку

Цьогоріч програма «Мельпомени Таврії» настільки насичена й розмаїта, що затяті театрали буквально губляться у виборі фестивальних локацій, яких ціла низка.

Та справа навіть не в цьому: любити театр у Херсоні дорого. Витратившись на квиток, глядачеві доведеться приберегти 50-100 гривень на дорогу додому. Вистави на великій сцені завершуються після 19.00, у театрі-кафе – після 21.00.

Громадський транспорт Херсона виявився не готовим до культурної події регіону №1, ввечері маршруток у місті зась. Не працює й ноу-хау театру ім. Куліша – електронна диспетчерська. Як пояснили в театрі, не можуть організувати доставку глядачів у кілька районів міста, як це було раніше, бо відсутні автобуси, які раніше надавали перевізники через міське управління транспорту.

Патова ситуація мала місце минулого четверга, у день відкриття «Мельпомени», карнавальна хода завершилася після 21.00, а її учасники – діти з танцювальних колективів, змушені були мокнути на вулиці о очікуванні маршруток, яких майже не було.

Єдиний вихід для тих, хто повертається з театру ввечері, замовляти таксі, та останнім часом поїздки на авто з «шашечками» подорожчали. Добре, якщо ви обрали одну-дві вистави, просто більша кількість неабияк вдарить по кишені.

Складається таке враження, що комусь вигідний вечірній транспортний колапс у Херсоні, принаймні, на час масових заходів.

Марина САВЧЕНКО
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів