У Скадовську працюють комунальні служби

Щодня бригади комунальних служб у курортному Скадовську виконують завдання з благоустрою міста.

Сквер ім. Тараса Шевченка нещодавно прибирали працівники КП "Очисні споруди", проведено покоси трави , вичищено газони від сміття. Прибрано навіть зону колишнього кінотеатру, нині її охайний вигляд доповнює загальну панораму скверу.

Зручнішим став рух пішоходів по вул. Поповича, від Курортної до Чкалова. Нове плиткове покриття тротуару дозволяє вільно рухатись у напрямку від центрального ринку. Роботи проведено коштом міської ради.

Нині, за дорученням секретаря Скадовської міської ради Олега Сокольчука, активізовано роботи з оновлення тротуарів та дорожнього покриття у місті.

Щодня у місті працює дві бригади косарів. Проведено покоси трави у зеленій зоні східного пляжу, вздовж вул. Набережної. Розчищено від бур'янів прилеглі території багатоквартирних будинків у місті, кути на перехрестях доріг, зелені зони у громадських місцях.

КП "Водне господарство" нині проводить заходи з дезінфекції водогонів, днями буде проведено хлорацію водонапірних башт. Нещодавно було ліквідовано порив водогону по вул. Портовій, планується облаштувати шахту у даній зоні водогону.

Скадовська міська рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів