Життя повертається до сіл Херсонщини

Так вважає голова Херсонської облдержадміністрації Адрій Гордєєв, який вчора, 22 травня, взяв участь у відзначенні Національного Дня ферми,що відбувся на базі ТОВ «Торговий дім «Долинське» (Чаплинський р-н).

Це унікальна подія в галузі тваринництва України присвячена детальному вивченню алгоритму заготівлі сінажу з поля до кормового столу.

У заході взяли участь понад 350 гостей серед яких: власники, керівники більш ніж 200 провідних с/г підприємств зі всієї України, ветеринари та агрономи провідних молочнотоварних ферм; визнані експерти галузі та незалежні консультанти; представники громадських об'єднань і комерційних компаній, голови райдержадміністрацій та об'єднаних територіальних громад Херсонської області.

У рамках національного Дня ферми урочисто відкрили фотоелектростанцію потужністю 2МВт. Загальна сума інвестицій – 65 млн. грн.

Також було відкрито нове пологове приміщення молочно-товарної ферми, яке розраховане на 217 голів великої рогатої худоби. Сума інвестицій – 30 млн. грн.

Крім того, було запущено сучасну новозбудовану насосну станцію та систему зрошення, керувати якою можна з планшету, на площі майже 1000 га. Інвестиції складають 50 млн. грн.

«Зазначу, що життя повертається до сіл та підприємств, ми створюємо ті активи, які дозволяють нам з впевненістю дивитися у майбутнє. І «Долинське» - передове підприємство Херсонщини, яке є яскравим прикладом розвитку агропромислового комплексу.

Ми завжди будемо підтримувати таких бізнесменів, як Володимир Хвостов, адже вони є нашою рушійною силою. Впевнений, що підприємство Торговий дім «Долинське» - гарний приклад залучення інвестицій в економіку області. На моє переконання, це має бути сигналом для нових інвесторів», - заявив Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів