На Херсонщині з’явитисься Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

Комунальна Херсонської обласної ради комісія підтримала реорганізацію коммунального закладу - дитячого будинку інтернатного типу «Радість».

Таке рішення стало вимогою часу, адже згідно змін в законодавстві інтернати в Україні мають зникнути до 2026 року.

Нагадаємо, раніше планувалося реформувати «Радість» шляхом об'єднання з новоствореним Таврійським навчально-реабілітаційним центром. Проте, міжвідомча робоча група, яка мала вивчити це питання та провести відповідний аналіз, досі не надала жодних висновків та рекомендацій.

У зв'язку з цим, керівництво закладу запропонувало можливість перетворення дитячого будинку інтернатного типу «Радість» у комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей». За попередньо прорахованими показниками ця реорганізація не призведе до додаткової потреби в коштах, а, навпаки, зекономить понад 400 тис. грн обласного бюджету.

Реорганізація дозволить закладу працювати у старому форматі, тобто утримувати дітей-сиріт, та здійснюватиме пошуки родин для їх подальшого усиновлення. Наразі в Україні працює 75 центрів соціально-психологічної реабілітації дітей під керуванням служб у справах дітей.

Херсонська обласна рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів