Владислав Мангер подякував шведам за підтримку

Сьогодні, 21 травня у Херсоні в обласному Палаці молоді та студентів, пройшов спектакль для дітей "Малюк і Карлсон".Музичну інтерактивну казку за однойменною дитячою книгою Астрід Ліндгрен профінансувало Королівство Швеція.

Херсонщина і Швеція продовжують співпрацю і вже мають план роботи на найближчий час. У березні в Херсоні пройшла спільна медична конференція, на якій керівництво області та шведська сторона оголосили про початок реалізації проекту зі створення сучасного масштабного медичного центру. Цю унікальну установу буде створено на базі обласного онкологічного диспансеру. Вона зможе обслуговувати людей, що зіткнулися з раком, з різних куточків України.

Під час прес-конференції перед спектаклем представники обласної влади подякували Швеції за підтримку в цій нелегкій справі.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, який боротьбу з онкологічними захворюваннями називає одним зі своїх головних завдань, наголосив, що Швеція – важливий партнер нашої країни.

"Хочу висловити слова подяки пану Послу та пану Консулу. Після анексії Криму і початку війни в нашій країні одними з перших інвестицій стали інвестиції, які забезпечив Карл Стурен. Завдяки йому в Україну почали вкладати кошти. Швеція, Литва і ряд інших країн – наші найближчі друзі.

Вони допомагають нам робити перші кроки в європейському співтоваристві. Робота зі створення найбільшого в Україні онкологічного центру і співробітництво Швеції з диспансером – перші кроки у боротьбі з раком. Дякую всім за підтримку!" – подякував гостям Владислав МАНГЕР.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів