Херсонці у складі збірних України

Щоденні тренування вихованців, їх наполегливість та майстерність тренера з кожним разом дають все кращі результати.

Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник – Васіна І.В.) за результатами участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів, що нещодавно відбувся у м. Чернігів, відібрані до збірних України!

За результатами чотириденних змагань: Цивільська Фея, учениця 10 класу ЗЗСО № 27, в групі Ж-18 посіла І, ІІ та ІІІ місця; Грязєв Богдан, учень 11 класу ТЛМ, в групі Ч-18 став першим та двічі третім; Петров Арсен, студент Херсонського морського училища рибної промисловості, двічі фінішував третім; ІІІ місце в групі Ч-21А посів Ракша Микита, студент Херсонського політехнічного коледжу.

Отримані результати дали змогу трьом херсонським спортсменам увійти до юніорської та юнацької збірних України, які представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Європи у Болгарії. Серед цих трьох – двоє наших вихованців: Цивільська Фея та Грязєв Богдан.

Окрім цього, Цивільська Фея за підсумками змагань стала переможцем у змаганнях на довгій дистанції та отримала право виступати за збірну України на Чемпіонаті світу серед юніорів, що проходитиме в Угорщині.

Тож, вітаємо вихованців та тренера з такими високими результатами! Бажаємо успішних фінішів на Чемпіонатах!

Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів