У Херсоні «Мельпомена Таврії» набирає обертів

Вчора, 18 травня відгримів другий фестивальний день ХХ Міжнародного фестивалю «Мельпомена Таврії».

Розпочався він із зустрічі з Сергієм Лазо, відомим поетом-піснярем, що відбулась в училищі культури. «Ти подобаєшся мені», «Не обіцянок, ні пробачень» - співали студенти разом з композитором.

Позитивні емоції та енергія, яку дарував автор глядачам була неймовірною.

Окрім пісень Сергій Лазо презентував свої збірки поезій «Магія Кружіння», «І снів моїх тихіше» та антологію сучасної грузинської поезії «Просто неба».

Організатори відкрили театральний майданчик «Урбан Саду», де з величезним успіхом пройшла читка п'єси Андрія Курейчика «Булгаков. Фатум», прем'єра вистави-читки «Обиженные. Россия» за п'єсою Андрія Курейчика, яку поставив головний режисер Херсонського театру Сергій Павлюк. Білоруський драматург Андрій Курейчик, п'єси якого популярні в Білорусі, Україні та за кордоном, показав також фільм «Гараж».

Приємно, що до Херсону завітав Луганський обласний академічний музично-драматичний театр. Вони презентували виставу «Лавина», за однойменною п'єсою Тунджера Джюджиноглу, яка пройшла надзвичайно успішно, вразила глядачів не тільки феєричними декораціями, а й надзвичайною делікатністю самої постановки. Адже глядачі разом з акторами поринули в атмосферу тиші та мистецтва.

А на сцені палацу молоді відбулась неординарна вистава «Homo Soveticus» Харківського театру «Ампулка» режисера Максима Голенка за п'єсою Віктора Шендеровича «Потерпевший Гольдинер».

Завершили другий театральний день дві вистави, що пройшли в паралелі. Своєю ліричною сповіддю усіх вразив Львівський академічний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича, що вперше в Херсоні презентували виставу моновиставу «...Маргарита й Абульфаз». В той самий час, на сцені під дахом, була показана вистава «Однокласники» за п'єсою Тадеуша Слободзянека, яку на Херсонщину привіз Дніпровський драматичний молодіжний театр «Віримо!».

Динаміка фестивалю вражає, адже кожного дня він набирає обертів. Тож яким буде наступний день фестивалю стане відомо вже завтра. Слідкуйте за оновленнями!

Еліза СОЛОДКА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів