У херсонській ШГП завершився Рік українознавства

Вчора, 17 травня, в урочистій атмосфері у Школі гуманітарної праці Херсонської обласної ради відбулося закриття Року українознавства.

За рішенням педагогічного колективу ШГП увесь поточний рік було присвячено вивченню української філософії, міфології, культури, політики, а також створенню фільмів і наукових досліджень, розвідок про видатні постаті й події в історії України.

«В цьому році в Школі гуманітарної праці ми зробили Рік українознавства. Ми вирішили віднестись до цього дуже серйозно, оскільки українознавство - це і філософія, і культура, і мистецтво – тобто серйозні та цікаві речі.», - зазначив сьогодні директор ШГП Артем Кияновський.

Учні, які проявили себе у вивченні української філософії, культури і мистецтва були нагороджені грамотами і подарунками.

На урочистостях завершення Року українознавства лунала українська поезія, пісні, а завершив захід красивий український танок у виконанні учениць 7 класу.

Микола МОСТОВИЙ

P.S. Хочеться подякувати педагогам творчої групи, які протягом року працювали над підготовкою заходів до Року українознавства: Плакида Н., Баденко В.М., Андріяненко В, Іванова О., Змєєва О., Божко Л., Лихожон Т., Тригуб С., Яковенко Х., Лазорко А., Рилєєва А., Твердовська Ф., Шендрик К. Також до спільної роботи долучилися учні, батьки, педагоги.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів