Підручники від Артема Кияновського для освіти України

«Підручники від Артема Кияновського» - під такою назвою в офіційному виданні Міністерства освіти і науки України «Освіта України» №18-19 від 14 травня 2018 року з'явилася інформація у рубриці «Навчальна література».

ННавчальна література, автором якої є директор школи, може здатися певним парадоксом, адже далеко не кожному хорошому адміністратору вдається знайти час на ґрунтовні дослідження й узагальнення, критичний аналіз власного педагогічного досвіду й досвіду колег-предметників. Але, на щастя, й серед правил є винятки – директор Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Артем Кияновський цьогоріч став автором рукописів буквара та підручника з математики (у співавторстві), які стали учасниками конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу...

...Артем Кияновський, який керує закладом вже 25 років, переконаний саме час зробити потужний прорив у педагогічному повсякденні задля великої мети – виховання майбутніх інтелектуалів і всебічно розвинених особистостей. А починати треба з першого класу.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів