В Олешках День сільського голови пройшов у робочому порядку

Вчора, 15 травня, в кабінеті голови Олешківської районної ради відбулося засідання з нагоди Дня голови сільських та селищних рад.

На засіданні в робочому порядку обговорили важливі питання та нагальні проблеми у діяльності громад району.

Присутні опрацювали ряд важливих питань, які в першу чергу турбують мешканців району. Особливу увагу голів місцевих громад голова районної ради Потоцький П.Б. зосередив на питанні забезпечення пожежної безпеки.

Павло Борисович наголосив, що будь-які зміни, які відбуваються в районі, повинні бути в інтересах жителів громади і ні в якому разі не погіршувати рівень їхнього життя.

Також присутні розглянули нагальні питання про комплектування батальону територіальної оборони району. Заступник військового комісару Клопотун О.Г. звернув увагу голів місцевих рад на деякі аспекти у роботі і закликав присутніх до співпраці.

За традицією на завершення наради був розділ питань від сільських рад. Начальник Олешківської об'єднаної ДПІ Носенко С.М. виступив з роз'ясненнями щодо організації та проведення збору земельного податку.

Різнонаправленність питань порядку денного даного засідання був виправданим – адже життєдіяльність територіальних громад є різноплановою і кожна галузь потребує не лише уваги влади, а й компетентного підходу в її організації.

Олешківська районна рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів