Олена Урсуленко: Даруйте мамам свої поцілунки і обійми на знак глибокої подяки

Закликала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко учасників фестивалю "Матуся.Родина.Херсон.Україна", який розпочався у місті вчора, 12 травня.

Місце проведення цьогорічного – територія Обласного палацу молоді, де розташувались різні локації, аби кожна родина, яка завітала на свято знайшла для себе цікаве заняття.

Розважали гостей вокальні та хореографічні дитячі колективи, можна було долучитись до спортивних змагань, або переглянути виставку малюнків та виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Розважали малечу і аніматори.

Олена Урсуленко привітала учасників і гостей заходу: "Вітаю всіх мам! Тільки мама знає, скільки сил, любові, добра вона вкладає у виховання дитини. Саме мама оберігає любов'ю і молитвою своє дитя.

Хочу звернутись до дітей: даруйте мамам свої поцілунки і обійми на знак глибокої подяки. Пам'ятайте, ваша мама єдина на землі людина, яка завжди буде поруч, коли потрібна буде підтримка і допомога. Цього дня я бажаю усім щасливої долі, любові та миру.

Я вдячна за ініціативу проведення фестивалю жінкам, які займаються суспільно важливою справою – влаштовують другий рік поспіль масштабний фестиваль у Херсоні, організовують заходи, які цікаві для всієї родини. Ви робите важливу справу! Наснаги вам і реалізації всіх творчих задумів!"

Український південь

P.S. Святкування Дня матері започатковано в США в 1914 році. В Україні – це свято почало відзначатись з 2000 року. Вдруге фестиваль в Херсоні організовує громадська організація "Громада.UA".

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів