Азовське море "закипіло" від курортників

Несподівано пощастило із заробітками мешканцям курортного Генічеського району Херсонщини.

Через рекордно теплу весну вода в Азовському морі вже на початку травневих свят прогрілася до плюс двадцяти градусів, і на його берег ринули відпочивальники з усіх куточків України.

Міський голова Генічеська Олександр Тулупов каже: "Оздоровчий сезон у місті зазвичай розпочинаємо 1 червня. Але вже зараз на вулицях та комунальному пляжі насолоджуються сонцем і чистою водою сотні гостей".

Пансіонати й дитячі табори Арабатської стрілки здебільшого курортників ще не приймають, але приватні гостьові будиночки й бази зеленого туризму вже відкрили для них двері.

"На травневі свята прийняли дві родини з п'яти осіб. Та й на все літо перспективи чудові - гості бронюють номери ще з жовтня минулого року", - розповіла власниця бази зеленого туризму у селі Стрілковому на Арабатці Оксана Чорнобривцева.

Єдине, що може засмутити курортників на Приазов'ї - зростання цін. Якщо минулого літа номер у приватному пансіонаті Генічеська чи відокремлену "секцію" гест-хаусу можна було зняти за двісті гривень з людини, то тепер їх дешевше, ніж за 280-300 гривень на добу не знайти (номери категорії люкс взагалі пропонують по 1000-1200 гривень за добу).

У тій самій базі зеленого туризму Стрілкового номер на чотири особи із сніданком влітку 2017-го коштував 1200 гривень, а тепер - всі 1600, каже Оксана Чорнобривцева. При цьому власники оздоровниць кажуть, що подорожчання навіть не повністю компенсує додаткові "інфляційні" витрати.

Адже комунальні послуги, пальне, і особливо продукти зростають у ціні чи не щодня. Втім, у пік сезону ціни на відпочинок у районі обов'язково зростуть ще раз, тож без своїх прибутків тутешні бізнесмени не залишаться.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів