Вічна пам’ять українським солдатам та офіцерам і безмежна подяка

Сьогодні, 9 травня у Херсоні відбулись урочистості до 73-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Скільки молодих та талановитих наших співвітчизників віддало своє життя за майбутні покоління. Нам залишається дякувати та пам'ятати всіх тих, хто воював у 1939-1945 роках.

Про День Перемоги завжди казали – свято зі слізьми на очах... Сьогодні це відчувається особливо гостро, адже сини української землі, квіт нації знов віддають своє життя за мирне небо над нашими головами.

Під час своєї промови перед херсонцями голова Херсонської міської організації ветеранів Володимир Куций звернувся до мене як до народного депутата із проханням захистити інтереси військових ветеранів.

Обіцяю зробити все, що від мене залежить у стінах Верховної Ради України для того, щоб люди, які боронять мир і наш з вами спокій, мали відповідну пенсію, адже це питання зараз дуже хвилює усіх військових пенсіонерів.

Віддали сьогодні шану і учасникам Другої світової війни, херсонцям-героям радянського союзу, воїнам-інтернаціоналістам, і воїнам полеглим на сході України. Вічна пам'ять українським солдатам та офіцерам і безмежна подяка!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів