Андрій Гордєєв: Ми пам’ятаємо, щоб перемагати!

Сьогодні, 9 травня, на честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветерани, представники обласної та мiської влади,громадських об'єднань, релігійних конфесій, студентської й учнівської молоді та всi небайдужi жители мiста пройшли святковою ходою по центральним вулицям Херсона.

Учасники маршу поклали квіти до Алеї героїв незалежної України й меморіалу афганцям, та зiбралися на урочистий мiтинг з нагоди визначної дати бiля пам'ятника Невідомому солдату в Парку Слави.

Долучився до святкових заходів голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зi своїми заступниками, а також народний депутат України Олександр Співаковський.

«Сьогоднi ми віддаємо шану ветеранам за їх мужність і героїзм. Тут зібралися різні покоління, політичні партії, громадські організації. Різні, але всі об'єднані навколо пам'яті про ту страшну війну. Низький уклін ветеранам і дітям Другої світової війни», - наголосив очiльник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Наразі українські солдати, як і в часи Другої світової, знову мають відстоювати територіальну цілісність та суверенність нашої України від зазіхань східного агресора.

«Ветерани, будьте впевнені – у нас є міць Збройних сил, яка гартується на вашому прикладі. Ми пам'ятаємо, щоб перемагати. І ми обов'язково переможемо», - звернувся до поважних учасників мітингу Андрій Гордєєв.

73 роки відділяє нас від найжахливішої війни в історії людства – Другої світової війни, яка забрала життя десятків мільйонів людей по всьому світу. В Україні немає жодної родини, яка б не зазнала гірких втрат. Понад 120 тисяч жителів Херсонщини пішли на фронт і більше половини з них не повернулися додому.

Слава Героям України усiх поколінь!

Пам'ятаємо. Перемагаємо!

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів