У Херсоні молилися за душі загиблих на війні

Сьогодні, 8 травня, в День пам'яті й примирення в парку Слави біля пам'ятника Невідомому солдату відбулася панахида за загиблими у Другій світовій війні та молебень на честь захисників Вітчизни.

За спокій душі героїв-визволителів молилися всі: керівництво обласної та міської влади, чиновники, військовослужбовці, священики, жителі міста.

Страшні події 1939-1945 років, які розгорнулися на території багатьох країн, забрали від 5 до 7 млн. життів громадян тодішньої Радянської України. Це не лише солдати, це мирні жителі...

Але націю, сильну духом, подолати не можна. Наші діди і прадіди вистояли, зупинили агресора, врятували свої родини та свій народ.

Друга світова війна закінчилась 73 роки тому, але ті події і зараз нікого не залишають байдужими. Тим більше, сьогодні, в час, коли на сході України продовжуються бойові дії проти іще одного агресора.

Для нас це свято із гірким присмаком, невимовним смутком, жалобою, але з вдячністю та повагою до загиблих. Вічна пам'ять! Вічна шана!

Херсонська обласна рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів