Олена Урсуленко за створення безпечних умов для праці

Щорічно до Всесвітнього дня охорони праці Херсонське управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування проводить заходи з пропаганди безпечних умов праці та профілактики травмувань на виробництві.

Цьогоріч працівники соцстраху ознайомились з системою охорони праці на Херсонському міськводоканалі та організували форум за участі працедавців, представників профспілкових комітетів, управління Держпраці.

Гасло цьогорічного дня охорони праці, яке відзначають у більш, ніж 100 країнах світу – «Захищене та здорове покоління». Щороку на херсонських виробництвах травмуються від 70 до 75 осіб. У середньому близько десяти людей гине внаслідок отриманих на робочому місці поранень. Всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання...

На форум запрошені представники місцевої влади. Від депутатського корпусу до учасників зібрання звернулась секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

«Хочу звернутись, перш за все, до керівників підприємств, головних інженерів, інженерів з охорони праці. Ваша діяльність зі створення безпечних умов для своїх співробітників дуже важлива. Від суворого дотримання правил техніки безпеки залежить життя і здоров'я членів колективу», – сказала у виступі Олена Борисівна.

Секретар міськради вручила подяки від міського голови за сумлінну працю, організацію безпечних умов праці на підприємстві, впровадження ефективної системи управління охорони праці, професіоналізм, активну профілактичну діяльність та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці кращим працівникам системи охорони праці.

На форумі йшлось і про ще одну дату, пов'язану зі сферою діяльності органів Держпраці та соцстраху. 12 червня відзначається Всесвітній день боротьби із дитячою працею. У світі 541 мільйон працюючих віком від 15 до 24 років. 37 мільйонів дітей працюють у шкідливих умовах, а показник виробничого травматизму на 40% вищий, аніж серед дорослих.

Один з напрямків роботи Державної служби України з питань праці – превентивна робота з молоддю. І один із заходів – щорічний конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей". Мета – виховання культури праці та дотримання техніки безпеки з дитинства. Цього року на адресу конкурсу надійшло більше 1000 художніх дитячих творів.

За матеріалами Український південь

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів