Спробі експортувати до США сурогатний алкоголь завадили податківці Херсонщини

На митному посту "Херсон-Центральний" вони виявили контейнер із 6420 пляшками фальсифікованого хмільного, що призначався для заокеанських споживачів.

Унаслідок подальших слідчих дій з'ясувалося, що цей "божественний нектар" на 3,3 мільйона гривень розливали у пляшки з "імпортними" етикетками в антисанітарних умовах на базі діючого винзаводу в одному із сільських районів області.

До того спритники, які налагодили підпільний бізнес, не потурбувалися про жоден дозвільний документ на право виготовлення, транспортування і збуту підакцизного товару, наголошують у прес-службі ГУ ДФС Херсонщини. Тож суд вирішив накласти арешт на всю партію вина сумнівної якості.

Розпочато кримінальне провадження за статтею 204 КК України (незаконне виготовлення алкоголю шляхом створення підпільного цеху).

Якщо провину "підпільників" на процесі доведуть, на них чекає або величезний штраф, або від трьох до п'яти років позбавлення волі.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів