Олена Урсуленко: Подолати кризу можна шляхом взаємодії влади, бізнесу і громади

Про це секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко заявила на форумі «Херсон: подолання політичної та соціально-економічної кризи», який пройшов у нашому місті за підтримки посольства США Міжнародного республіканського інституту.

До участі у спільному обговоренні на Форумі були запрошені представники обласних осередків політичних сил, влади, громадських організацій. Спільно учасники форуму опрацювали рейтинг Херсонщини щодо політичних та соціально-економічних показників.

«В Україні зареєстровані 354 партії! Така кількість політичних сил не сприяє об'єднанню громади у вирішенні проблем кожного населеного пункту. Подолати політичну й економічну кризи, які у нас зараз є, можна шляхом взаємодії влади, бізнесу і громади. Лише таким чином можна досягти результату», – закликала учасників мультипартійного форуму секретар Херсонської міської ради Олена УРСУЛЕНКО.

Експерти Міжнародного республіканського інституту надали рекомендації партійцям у формуванні програм політичних сил та вибудовуванні діалогу між партіями, громадськими діячами та владою.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів