Оздоровлення херсонських дітей — під загрозою зриву

Оздоровлення дітей загиблих учасників АТО, сиріт, інвалідів, хлопців і дівчат із багатодітних і незаможних родин у Херсоні опинилося під загрозою зриву.

Вже з 1 червня заплановано розпочати сезон у приміських оздоровчих центрах «Дельфін», «Юнга», «Сонечко», а також у комунальному таборі імені Івана Голубця (Скадовськ).

Та після трагічної загибелі трьох дівчат під час пожежі в одеському таборі «Вікторія» співробітники ДСНС поставили міському управлінню освіти умову: дозволу на відкриття оздоровниць не нададуть, доки тамтешні корпуси не обладнають протипожежною сигналізацією.

Управління терміново звернулося до муніципальної влади із проханням виділити на її придбання та монтаж 664 тисячі гривень. Однак бюджетна комісія Херсонської міськради з невідомих причин відмовилася включати це питання до порядку денного наступної сесії.

Вона відбудеться 16 травня, а далі вже може бути пізно, адже для купівлі систем протипожежної сигналізації треба проводити тендер, а це ще один втрачений місяць. Якщо табори не запрацюють, то можливості відпочити будуть позбавлені понад три тисячі дітей, чиї батьки самотужки оплатити це не в змозі.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів