Олександр Співаковський: Перемога приходить через людей

На цьому закцентував увагу всіх присутніх на засіданні круглого столу «Український Крим: минуле та сьогодення», що відбувся у Херсонському державному університеті, народний депутат Олександр Співаковський.

Вже третій рік поспіль випускники шкіл з окупованого півострова мають можливість вступити до українських вишів та навчальних закладів профтехосвіти за спрощеною процедурою – без складання ЗНО. Цьогоріч для дітей з Криму знову виділені тисяча бюджетних місць у вишах півдня України.

«Перемога приходить через людей. Якщо ми, в першу чергу, повернемо людей в Україну, то далі йде територія. Ми будемо й далі впроваджувати філософію інформаційного наступу задля того, аби молодь з Криму мала можливість вчитись в наших університетах. Це дуже важливо, що ми залишаємо таку ж кількість місць для кримчан», – прокоментував Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

Вступна кампанія розпочнеться 4 червня і триватиме до 28 вересня. Для вступу до вишів жителям Криму не потрібен паспорт та шкільний атестат.

За детальною інформацією треба звернутись до освітніх центрів у вишах півдня України. Номер "гарячої лінії" освітнього центру "Крим-Україна" у Херсоні – 0 800 50 45 70

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів