У Херсоні «забудькуватість» викрили ревізори

У Херсоні «забудькуватість» викрили ревізори
Припинили діяльність — повернули державі понад 50 тисяч гривень податків та штрафів:
— Так завершилася підприємницька діяльність херсонського підприємства, яке протягом 2014—2017 років ухилялося від сплати податків до бюджету, — повідомила Ірина Сальник, керівник прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області.

За цей період бізнесмени «забували» включати до складу доходу суми коштів, отриманих від фізичної особи, та сплачувати податок на нерухоме майно за об'єкти нежитлової нерухомості за ставками, встановленими рішеннями селищної ради.

— Таку «забудькуватість» викрили аудитори-ревізори під час проведення документальної позапланової виїзної перевірки підприємства у зв'язку з бажанням припинити свою господарську діяльність, — зазначила Ірина Сальник.

Як результат: було занижено сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 36,6 тис. грн. та сплату єдиного податку на 4 тис. грн. Застосовані також штрафні санкції на донараховані суми податків.

Власники підприємства не стали сперечатися з висновками фіскалів області та одразу сплатили до бюджету 51,4 тис. грн., несплачених податків разом із штрафними санкціями.

Анатолій НІКОЛАЄВ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів