У ХДУ продовжується фестиваль мистецтв «Молода хвиля»

Сьогодні, 24 квітня, у Херсонському державному університеті продовжилися виступи творчих колективів факультетів у межах фестивалю мистецтв «Молода хвиля».

Цього разу на третьому дні 58-го фестивалю студентської творчості «Молода хвиля» свої таланти продемонструвала молодь факультетів: біології, географії і екології, економіки і менеджменту, іноземної філології, культури і мистецтв, технологій та сфери обслуговування та юридичний факультет.

Відкрив фестиваль проректор з наукової роботи Сергій Омельчук. Він побажав студентам перемог та незабутніх виступів, які вкарбуються в пам'ять «Молодої хвилі» на довгі роки.

Надалі конкурсанти змагалися у різних форматах виступів. Свої здобутки молодь представила у номінаціях «Фрістайл», драматичному, вокальному та хореографічному конкурсах.

Глядачам запам'яталося виконанням сучасних композицій та енергійних танків.

А після завершення залишилося приємне передчуття подальших виступів 26 квітня та феєричного гала-концерту 3 травня, на якому пролунають імена переможців.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів