Херсонці! Потрібна допомога

Адміністрація ДП «Херсонстандартметрологія» звертається до Вас з проханням, допомогти працівнику нашого підприємства Романовій Олені Володимирівні,яка працює інженером і бореться з хворобою (онкологія) доньки Вероніки, якій виповнилось 15 років.

У лютому 2018 року в Київському МК онкологічному центрі Вероніці поставили діагноз злоякісної пухлини – остеогенна саркома середньої третини лівого стегна.

На даний час Вероніка пройшла 3 курси хіміотерапії, пухлина зменшується, болі зникли, іде позитивна динаміка, а попереду ще 3 курси хіміотерапії. Потім хірургічне втручання, операція орієнтовно відбудеться у червні 2018 року. Після видалення пухлини з кісткою потрібен ендопротез, щоб Вероніка змогла уникнути ампутації ноги та ходити.

Вероніці 15 років, їй потрібен уже постійний ендопротез імпортного виробництва з найсучасніших матеріалів, який не зношується довготривалий час і який, як сказали матері Вероніки в онкологічному центрі (де будуть проводити операцію) коштує 300000 гривень.

Після операції – знову довготривале лікування (ще 5 курсів хіміотерапії, де 1 курс коштує 25000 гривень). Для мами Вероніки, яка має придбати ендопротез – це не підйомні кошти, а часу до проведення операції залишається обмаль.

Родиною вже витрачено на обстеження в онкоцентрі, проведення хіміотерапії, відновлювальне лікування після хіміотерапії близько 140000 гривень. Це власні кошти та кошти, які допомогли зібрати рідні, друзі, однокласники та їх батьки.

Вероніка – це лагідна, сонячна і художньо обдарована дитина. Нею нарисована картина, яка розміщена у секторі по роботі з клієнтами ДП «Херсонстандартметрологія», де працює її мама. Багатьом нашим клієнтам подобається її робота, запитують – хто нарисував картину?

Ми звертаємося до всіх хто може допомогти зібрати кошти на проведення операції і протезування. Всі разом ми зможемо подарувати повноцінне життя Вероніці. Ми дуже просимо – допоможіть Вероніці вижити і вилікуватись від цієї страшної хвороби та прожити повноцінне життя, не відчуваючи себе інвалідом.

З повагою, Адміністрація ДП «Херсонстандартметрологія»

Реквізити для перерахування коштів: ПАТ «Альфа-Банк», рах. №2924701, ЄДРПОУ -23494714, МФО – 300346.

Призначення платежу: поповнення карткового рахунку №26258006274381, Романова Олена Володимирівна (мама Вероніки).

Щиро дякуємо за Вашу допомогу, хто долучився до благодійної акції по збору коштів для спасіння життя 15-ти річної дівчини Вероніки.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів