Херсонський скрипаль переміг у Міжнародному конкурсі

Херсонський скрипаль переміг у Міжнародному конкурсі
Минулої суботи, 21 квітня, було визначено переможців III міжнародного конкурсу-фестивалю «Золота скрипка» імені Михайла Ельмана,присвяченого 127-річчю з дня народження видатного скрипаля-віртуоза ХХ століття, серед яких опинився і наш талановитий земляк, мешканець міста Олешки, Родіон Брумар.

Конкурс відбувся на Батьківщині видатного скрипаля, генія-віртуоза Михайла Сауловича Ельмана, у місті Тальне, Черкаська область, за сприяння Тальнівської громадської організації «Золота скрипка», Тальнівської дитячої музичної школи Тальнівської міської ради, Відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради, Тальнівської міської ради, а також при підтримці Міністерства культури.

Конкурс має на меті виявити і підтримати обдаровану молодь, відкрити широкий творчий шлях талановитим молодим скрипалям та стимулювати творчу ініціативу обдарованих музикантів.

Учасниками фестивалю стали талановиті скрипалі та віолончелісти: учні початкових та середніх спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та студенти вищих мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з різних країн світу.

Музичне змагання проходило у два тури. Учасники мали змогу брати участь у декількох номінаціях, а саме: солісти, дуети, тріо, квартети, ансамблі.

До складу журі увійшли такі музичні метри як: Станіслав Кравець, керівник оркестру, диригент, культурний діяч, заслужений артист України, Лідія Зайнчківська, народна артистка України, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та інші. Головою журі стала Ірина Осєнєва, викладач-методист Дніпровської академії музики імені Михайла Глінки, солістка дому органної і камерної музики.

Наш юний скрипаль, Родіон Брумар, учень 4 класу КЗ «Олешківська ДМШ», з впевненістю обійшов конкурентів та здобув диплом І ступеня.

Гала-концерт переможців відбувся 22 квітня.

Щиро вітаємо молодого музиканта та бажаємо йому нових звершень і перемог!

Олександра РОЖКОВАН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів