У Херсоні учасники АТО не будуть платити за послуги ЖКГ

Відповідне рішення можуть прийняти депутати на сесії міської ради.

Проект рішення під назвою «Про внесення доповнень та змін до міської комплексної програми «Соціальний захист» вже оприлюднений на офіційному сайті Херсонської міськради.

У документі пропонують встановити додаткову пільгу на оплату послуг ЖКГ у розмірі 25% учасникам бойових дій та тим, кого визнали постраждалим учасником Революції Гідності. Зазначені пільги надаються також членам їхніх родин, що проживають разом з ними.

Нагадаємо, що за законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій та членам їх сімей передбачена 75-відсоткова знижка оплати за користування комунальними послугами.

Тобто, якщо депутати підтримають подібну пропозицію, то у Херсоні для зазначеної категорії громадян «комуналка» буде безкоштовною.

У тому ж проекті рішення пропонують збільшити суму коштів на встановлення лічильників води абонентам малозабезпечених та пільгових категорій громадян, які мешкають у багатоквартирному та приватному секторі Херсона. На 2018-2019 роки хочуть передбачити на це 967 700 грн.

Олена ПІМЕНОВА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів