Під Херсоном поливали ліс

Сьогодні, 21 квітня відбулася екологічна акція з поливу молодих соснових насаджень, які було висаджено під Херсоном 31 березня цього року.

Радує той факт, що майже всі, близько 4000 тис. саджанців прийнялися! Понад сотню людей зрання з відрами, ланцюжком вишикувалися поливати наш молодий ліс. Понад 25 тон води знадобилося, щоб напоїти зелені насадження.

Акція проводилася за ініціативи та підтримки депутатів Юрія Рожкова, Галини Лугової, ГО "Антонівська хвиля", небайдужих жителів селища Антонівка, та за вагомої підтримки наших наймолодших помічників.

- Як чудово, коли робимо добру справу і все вдається, а вдається, тому, що ми разом. Ми разом - сила, все зможемо і всі негаразди переможемо!, - впевнена депутат Херсонської міської ради Галина Лугова.

P.S. Щира подяка всім, хто долучився, лісничому господарству, а хто не зміг, то запрошуємо приєднатися до наступного поливу через 2 тижні - саджанці потребують води. Працюємо далі!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів