В ХДУ відбулося нагородження переможців акції «Найстаріші дерева Херсонщини»

Сьогодні, 20 квітня, у Херсонському державному університеті відбулося урочисте нагородження переможців обласної акції «Найстаріші дерева Херсонщини».

Захід пройшов у межах Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня Землі.

Варто зазначити, що Всесвітній день Землі відзначається кожного року 22 квітня. У цей день небайдужі до екологічних проблем люди проводять різноманітні корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. До того ж, цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Саме напередодні цього дня та враховуючи актуальність завдання з розвитку національної екологічної мережі, кафедра ботаніки факультету біології, географії і екології ХДУ спільно з КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради спільно нагородили переможців обласної акції «Найстаріші дерева Херсонщини».

Варто зазначити, що конкурс мав за мету залучення молоді до роботи по збереженню фіторізноманіття Херсонщини, виховання екологічної, природоохоронної свідомості у молоді та формування екологічного світогляду, екологічної компетентності та засад раціонального природокористування.

Крім того, у ході конкурсу учасники проводили облік, спостереження та вивчення стану найстаріших дерев, що зростають в населених пунктах, парках, скверах, лісових масивах Херсонської області.

А долучилися до конкурсу учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, творчі учнівські об'єднання, дитячі громадські екологічні організації.

Тож 20 квітня на урочисте народження за результатами заочного етапу до стін Херсонського державного університету з'їхалися переможці та учасники акції та їхні керівники.

Крім того, у межах заходу відбувся конкурс світлин «Краса та велич дерев Херсонщини», де кожен учасник міг представити не більше двох світлин з даної тематики. Під час заходу відбулося оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців.

Також для гостей нашого вишу організатори підготували цікаву та насичену програму, під час якої учасники конкурсу мали змогу відвідати майстер-клас з визначення параметрів дерев у міському парку «Херсонська фортеця».

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів