Андрій Гордєєв: Дуже приємно, що жителі Херсонщини не залишаються осторонь проблем нашої держави

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв від щирого серця привітав із завершенням регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина»- 2017, який відбувся у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Бути благодійником, меценатом, волонтером – це важлива і відповідальна місія. Особливо у час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації.

Дуже приємно, що жителі Херсонщини не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Впевнений, що кожен вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогти нашим бійцям.

Завдяки офіційному партнеру Національного конкурсу «Благодійна Україна» Фонду громади міста Херсон «Захист» та наполегливій праці його керівника Ларисі Польської, сьогодні нагородили найкращих.

Висловлюю слова вдячності кожному благодійнику за людяність і безкорисливу працю. Нехай доброта повернеться до них сторицею. Бажаю оптимізму, здоров'я, невичерпної енергії та миру!, - побажав Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів