Херсонські самбісти на європейському п’єдесталі пошани

Херсонські спортсмени вибороли нагороди у складі збірної України на Чемпіонату Європи-2018 з боротьби самбо серед спортсменів молодіжної (U-18,U-20 ) вікової категорії, який щойно завершився в Празі (Чехія).

Україну представляли 39 спортсменів з різних регіонів країни. За три змагальних дня збірна України виборола 29 нагород 9 золотих, 6 срібних та 14 бронзових. До складу збірної України увійшли два спортсмени від Херсонської області: Шадрін Назар (другий зліва, тренер Шадрін В.М., Мірзалієв Р.М.) та Гочева Вєсна (тренер Гринько О.М.).

Вже в перший день змагань 13 квітня на просторах "Краловської арени" на честь переможця першості Європи Шадріна Назара звучав гімн України. Незважаючи на отриману в першій сутичці травму (перелом пальця лівої руки), він зміг зібратися, націлитися на результат та отримати перемогу над суперниками у ваговій категорії до 75 кг.

А вже 14 квітня у боротьбу за нагороди Чемпіоната Європи 2018 вступили дівчата у ваговій категорії до 44 кг, серед них і наша самбістка херсонка Гочева Вєсна. Після напруженого змагального дня Гочева Вєсна зайняла другу сходинку європейського п'єдесталу пошани.

Херсонська Федерація спортивного, бойового самбо та дзюдо

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів