Заступника голови Херсонської облради утримує дружина?

Такий висновок напрошується після аналізу декларації про доходи за минулий 2017 рік, що подав заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк,якого в нашому регіоні вважають дуже не бідною людиною...

Так, Віталій Булюк за минулий рік отримав 293 тисячі 595 грн. І це свідчить про те, що гаманець у Булюка у 2017 році значно погладшав, адже за 2016 рік він отримав лише 179 тисяч 473 грн, а у 2017 році - на 114 тисяч грн більше.

Не дивлячи на досить немаленький розмір зарплати, Віталій Вікторович не має ні готівкових грошей, ні земельних ділянок, ні житлових будинків, а лише одну єдину невелику квартиру в Скадовську, яка перебуває у його власності з 1997 року.

Проте заступник голови Херсонської облради може (в декларації про доходи – ред.) похвалитися статками своєї дружини - Олени Булюк, у власності якої 8 земельних ділянок у Скадовську, 3 земельні ділянки у селі Забарине Голопристанського району, 5 житлових будинків у Скадовську, загальна площа яких приблизно 1900 кв.м.

Окрім того у її власності знаходиться група житлових будинків загальною площею 593,80 кв.м. та магазин там же, у Скадовську. Згідно з декларацією дружина Булюка займається підприємницькою діяльністю, за рік якої отримала майже мільйон гривень, конкретніше – 989 тисяч 854 грн.

Дружина Булюка їздить на автомобілі Nissan Patrol 2008 року, а от сам Віталій їздить... хіба що на причепі, який записаний на нього. Зате може похвалитися швейцарським годинником ZENITH Chronomaster T Open, ціну якого Булюк не вказав, але, як підказує нам "гугл", він коштує приблизно 8 тисяч доларів США, - з'ясували журналісти сайту ПІК.

P.S. Можливо, що дорогий годинник заступнику голови Херсонської облради подарувала заможна дружина і на престижних іномарках дає покататися? Можливо і таке – справи ж сімейні... чи не тільки?

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів