На Херсонщині відпочинок земляків оплатить громада

На Херсонщині відпочинок земляків оплатить громада
До літа ще далеченько, та об'єднані територіальні громади Херсонщини вже зараз почали готуватися до організації відпочинку своїх земляків. І не тільки.

Скажімо, у Великокопанській ОТГ Олешківського району уже спланували роботу двох пришкільних таборів у Великих Копанях та Абрикосівці, виділивши на них сто тисяч гривень. На цю суму школярів не тільки забезпечать гарячим харчуванням та екскурсіями, а й підготують кілька виїздів на море, аби хлопці та дівчата могли оздоровитися.

До речі, батьки селян за перебування дітей у пришкільних таборах тут не платитимуть нічого, запевняє голова Великокопанської ОТГ Валентина Костенко.

На море почергово матимуть змогу поїхати також близько 300 місцевих медиків, педагогів, працівників дитсадків. Адже громада уклала угоду про це з пансіонатом «Дніпро» на Арабатській Стрілці.

Тут на 80 днів орендували одразу 80 будиночків з усіма зручностями, куди й заселятимуть бюджетників. Для їх відпочинку громада також відшукала у своїй скарбничці 65 тисяч гривень. Втім, не забувають тут і свого морального обов'язку допомагати тим, хто такої допомоги потребує.

— Передбачили ще й кошти для відпочинку на морі п'ятьох дітей з прифронтової зони Донецької та Луганської областей. Сподіваємося, Департамент освіти і науки допоможе встановити контакти з тамтешніми батьками, котрі погодяться відправити свою малечу на море до Херсонщини, — підсумовує Валентина Костенко.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів