В Херсонському держуніверситеті напрацьовують стратегію розвитку

Ключові питання подальшого розвитку Херсонського державного університету та його структурних підрозділів обговорювали сьогодні протягом дня з деканами факультетів, їх заступниками та завідувачами кафедр.

Нам зараз вкрай важливо напрацювати спільне бачення майбутнього нашої альма-матер і визначити покроковий план дій. Під час сьогоднішніх зустрічей предметно обговорили такі надважливі питання, як поступове щорічне збільшення контингенту студентів, покращення якісного складу науково-педагогічного персоналу, участь викладачів і студентів у грантових програмах тощо.

Обмінялися думками й щодо розвитку наукової діяльності та міжнародного співробітництва факультетів, більш активної участі студентів та викладачів у програмах мобільності. А ще - відверто поговорили про ті проблеми, які наразі існують, і визначилися зі шляхами їх вирішення.

Окрім цього, по кожному факультету спільно з його керівництвом виокремили для реалізації ті першочергові проекти, які були б корисними не лише для студентів і співробітників університету, а й для абітурієнтів і випускників.

Так, для факультету філології та журналістики (декан Олексенко В.П.) таким проектом визначено створення (спільно з прес-центром ХДУ) університетського теле- радіоканалу. Для факультету іноземної філології (декан Гоштонар І.В.) - створення Перекладацького центру; а для факультету економіки і менеджменту (декан Соловйов А.І.) - Бізнес-школи. На факультеті культури і мистецтв (декан Левченко М.Г.) запланували створити потужний культурний центр, який би міг організовувати та проводити різного роду культурно-мистецькі заходи і для університету, і для міста та області і навіть - всеукраїнського рівня. На базі факультету природознавства, здоров'я людини і туризму (декан Глущенко І.І.) буде відкрито медичний факультет та сучасну лабораторію хімії. В планах факультету фізики, математики та інформатики (декан Кушнір Н.О.) - відновлення діяльності школи юних фізиків і математиків, а також відкриття сучасної лабораторії фізики.

Ми також домовилися, що протягом двох тижнів факультети складуть плани свого стратегічного розвитку на найближчі 5 років, які увійдуть до загальноуніверситетської стратегії розвитку.

Сьогоднішні зустрічі є продовження циклу моїх зустрічей з керівниками структурних підрозділів ХДУ.

Як щойно обраному ректору мені вкрай важливо почути всіх членів нашої великої команди. І насамперед — тих, від кого напряму залежить майбутнє університету. Загалом протягом дня сьогодні відбулися перемовини з керівництвом шести факультетів, - повідомив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

P.S. На завтра, 11 квітня, заплановані зустрічі з деканами, заступниками та завідувачами кафедр ще шести факультетів ХДУ.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів