Гордєєв запросив усіх на Херсонщину

Під час прес-конференції у інформаційному агенстві УКРІНФОРМ голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв запросив усіх на Херсонщину.А саме, на відкриття туристичного сезону, що відбудеться на Кам'янській Січі (Бериславський район).

У програмі: змагання з кросфіту, шоу авіації, спортивні змагання «Козацький гарт», виступ кінного театру з Хортиці, презентація туристичних маршрутів Херсонщини, фестиваль «Кварта», концертні програми, фестиваль вуличної їжі, козацькі розваги та ще багато ідей, які хочуть реалізувати організатори.

30 квітня відбудеться Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства (crossfit) за участі більше ніж 20 команд і понад 300 чоловік та обласні фізкультурно-патріотичні змагання «Козацький гарт».

Також 30 квітня очікують на концерт від зіркового гостя, ім'я якого зберігають поки що у таємниці.

Паралельно учасники святкування зможуть посмакувати «вуличну їжу».

Другого дня, 1 травня, тим, хто залишився у наметовому містечку запропонують рибалку та почастують народними стравами. У доповнення протягом дня пройдуть козацькі забави та відбудеться виступ кінного театру, який вже встиг минулого року здивувати гостей Кам'янської Січі.

У ході святкування буде можливість відвідати пивний фестиваль «Кварта». Херсонщина чекає на туристів не тільки з області, а й з всієї України.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів