Водний транспорт Херсона подорожчав і залишився збитковим

У Херсоні водний транспорт подорожчав на двадцять відсотків. Збільшення вартості проїзду у річкових трамвайчиках, які курсують пониззям Дніпра, з 20 до 25 гривень узгодив міськвиконком.

Щоправда, КП «Херсонкомунтранссервіс» наполягало, щоб вартість проїзду привели у відповідність до нинішніх економічних реалій, підвищивши ціну квитка до тридцяти гривень. Але потім із суто популістських міркувань у проект вписали 26 гривень. А вже безпосередньо на засіданні її знизили ще на гривню.

Попит на послуги водного транспорту у Херсоні залишається значним. Приміром, тільки протягом минулорічної навігації п'ять суден, взятих у держави в бербоут-чартер КП «Херсонкомунтранссервіс», перевезли 158 тис. 713 пасажирів.

Та переважна більшість із них була пільговиками, чий проїзд оплачувався з муніципальної скарбнички. Цьогоріч на компенсацію витрат з їх перевезення також асигнували 4,556 млн гривень.

Питання лише в тому, чи вистачить цього на покриття всіх витрат річковиків, адже обслуговування городян як було, так і залишається для них збитковим.

"Голос України"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів