Реконструкція набережної Каховки не за горами?

16 березня відбулося засідання архітектурно-будівельної ради при відділі містобудування та архітектури каховської міськради.

На порядку денному — розгляд передпроектної пропозиції по проекту реконструкції Набережної.

Член Спілки архітекторів України, член архітектурно-будівельних рад Херсонської області та м.Херсон головний архітектор ПрАТ «Херсон-Дніпромісто» Олександр Джаламага презентував свій проект реконструкції, концепсія якого полягає в максимальному збереженні існуючих пішохідних доріжок та озеленення.

Саму набережну пропонують розділити на дві зони: для активного та пасивного відпочинку. Для пасивного відпочинку, паралельно берега, буде облаштована пішохідна доріжка, викладена плиткою. "Кишені" біля парапету будуть переобладнані в круглі оглядові майданчики з лавочками та вазонами для квітів.

Для активного відпочинку в зеленій зоні будуть обладнані велодоріжки та зона для скейтбордингу (площа "Таврійських ігор").

Архітектори запропонували на площі «Трудової слави» прибрати старі стели, сходинки переобладнати в амфітеатр та замість традиційного встановити сухий фонтан, який влітку буде працювати, а в інші пори року служитиме площею для проведення масових заходів.

"Каховська Зоря"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів