Херсонський держуніверситет працює в районах Херсонщини

У минулу середу, 28 березня студенти, викладачі та співробітники Херсонського державного університету продовжили цикл профорієнтаційних заходів на теренах Херсонщини.

Цього разу представники нашого навчального закладу провели зустріч зі школярами, батьками та вчителями Бериславського району.

Варто зазначити, що такі заходи проходять у межах реалізації обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017-2021 роки та з метою формування сучасного професійного середовища в регіоні.

У ході зустрічі цьогорічні випускники дізналися про Херсонський державний університет. Представники кожного факультету розповіли про наявні спеціальності, перспективи працевлаштування після здобуття вищої освіти та очікування від навчання.

Окрім того, всі охочі отримали буклети з детальною інформацією та мали змогу поспілкуватися зі співробітниками ХДУ особисто.

Також присутні у залі ознайомилися з відеоматеріалами про навчальний заклад та факультети. Завдяки потужному професорсько-викладацькому складу та матеріально-технічній базі студенти мають змогу реалізувати не тільки свій науковий, а й культурний чи спортивний потенціал.

Також перед присутніми виступила технічний секретар приймальної комісії ХДУ Анастасія Корчагіна, яка ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії-2018. Вона зупинилася на найважливіших етапах, які чекають потенційних абітурієнтів попереду – реєстрації та складанні зовнішнього незалежного тестування, подачі документів під час вступної кампанії.

Крім того, у межах заходу відбулася концертна програма. Виступи вокального колективу факультету дошкільної та початкової освіти «Таврічаночка» та народного ансамблю танцю «Сузір'я» факультету культури і мистецтв продемонстрували, що молодь Херсонського державного університету – спільнота розумних, талановитих та, найголовніше, перспективних студентів.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів