Херсонщина відзначає свій день народження!

Дорогі земляки! Сьогодні Херсонщина відзначає свій день народження! 30 березня 1944 року, після остаточного її звільнення від фашистських загарбників, на карті України (тоді УРСР) з'явилася нова адміністративна одиниця – Херсонська область.

Наш край в усі часи мав важливе стратегічне значення. Ще до формування сучасного адміністративно-територіального поділу тут перетинались важливі торговельні шляхи: «шовковий», зі сходу на захід; «з варягів у греки», з півночі на південь по водних артеріях та «чумацький шлях», яким возили сіль у північну Україну.

Колись пристань славних козаків, колиска Чорноморського флоту, сьогодні Херсонщина є потужною областю з розвинутою промисловістю та сільським господарством, багатогалузевою транспортною системою, високою культурою й чисельними історично-туристичними об'єктами. А ще Херсонщина - форпост південних рубежів України. Херсонщина - захищає мир і спокій всієї держави!

Славна наша земля! Славні наші земляки!

Вітаю жителів Херсонської області з приємною датою! Працюймо й надалі на благо рідої Херсонської області!

Губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів