Жителі Херсонщини отримали медикаменти від благодійного фонду

Представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва в Горностаївському районі передали медикаменти першої невідкладної допомоги двом сільським закладам медицини в Горностаївському районі – Ольгинській та Червоноблагодатненській амбулаторіям.

Нагадаємо, що напередодні Нового року таку благодійну допомогу - медикаменти, у яких відчувають потребу, отримали усі фельдшерсько-акушерські пункти району. Тож загалом Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва поставив у сільські медичні заклади району препаратів на понад 37 тисяч гривень.

- Ми думали, що про нас забули, - зустрічаючи представників Фонду мовила завідувачка Ольгинської сімейної амбулаторії Любов Баранова. – Але бачимо, що й до нас черга дійшла. Медикаменти невідкладної допомоги дуже потрібні сільським мешканцям, адже не кожен у критичну хвилину може мати необхідний препарат, а в медика він має бути завжди. Ми дуже вдячні за таку вагому підтримку.


Раділи благодійній допомозі й у Червоноблагодатному. У невеличкому кабінеті , хоча й було тісно ( бо тут були медичні працівники та пацієнти), за декілька хвилин встигли згадати проблеми медичного закладу, нові умови обслуговування сімейними лікарями, водночас переглянути те, що їм привезли.

– Спасибі Благодійному фонду що нас не оминули, - мовили медики. - Це те, чого найбільше потребують наші люди - медикаменти допоможуть підтримати хворих, надати їм першу невідкладну допомогу. Адже до нас швидка допомога добирається майже годину.

Ми розуміємо, що допомогти абсолютно всім – нереально. Наш фонд приходить на допомогу там, де найскладніше. А медикаменти –це те, що підтримає хворих людей. І для благодійного Фонду Ігоря Колихаєва важливим напрямком роботи є допомога сільській медицині, зокрема забезпечення сільських медичних амбулаторій та ФАПів безкоштовними ліками для мешканців сіл.

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва в Горностаївському районі

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів