lifecell першим запустив 4.5G в Україні

30 березня поточного року лідер нового покоління Інтернету lifecell першим запустив швидкісний зв'язок 4.5G одночасно у найбільшій кількості обласних центрів України.

Тепер 4.5G і в Херсоні! Для того, щоб абоненти могли відчути переваги нового покоління Інтернету – оператор надає тиждень користування 4.5G у подарунок.

Діджитал-оператор lifecell запустив мережу нового стандарту в усіх обласних центрах України (крім Донецька та Луганська) в місцях великого скупчення людей. А в третині міст: Миколаїв, Чернігів, Житомир, Рівне, Черкаси, Вінниця, Сєвєродонецьк, Краматорськ, lifecell – єдиний оператор, що надає технології 4.5G.

lifecell - єдиний оператор, який почав надавати послуги зв'язку четвертого покоління. У результаті продуманої тендерної стратегії, lifecell отримав найбільшу кількість спектра в перерахунку на одного абонента, що означає найкращий користувацький досвід для абонентів оператора та гарантує лідерство оператора у наданні послуг 4.5G.

4.5G від lifecell - це четверте покоління високошвидкісного мобільного Інтернету на базі технології LTE Advanced Pro, що забезпечує до 5 разів вищу швидкість завантаження (download), до 10 разів вищу швидкість передачі даних (upload) та миттєву реакцію сайтів та додатків у порівнянні з 3G.

Для наших абонентів це означатиме ще вищу швидкість передачі даних, досвід користування найкращими діджитал-сервісами, доступ до фінансових сервісів, перегляд HD-відео без затримок, можливість грати в онлайн-ігри будь-якої складності та більш зручну віддалену роботу для бізнес-користувачів.

Поштовх до розвитку отримають сервіси IoT, M2M, Smart City, e-Government, m-Health, «розумний» будинок і т.д.

Для того, щоб використовувати найшвидший мобільний Інтернет в Україні, абоненту необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карта) та смартфон з підтримкою щонайменше 4G/LTE.

Перевірити готовність смартфону та SIM-карти можна набравши номер *455# та натиснувши кнопку виклику, зателефонувавши на номер 5433 (безкоштовно), у мобільному додатку My lifecell або на сайті https://4g.lifecell.ua/.

Картка USIM не тільки підтримує стандарт 4G (LTE), але й має інші переваги – більш високий ступінь безпеки та додаткові переваги. Основна відмінність – більший обсяг пам'яті. В адресній книзі USIM можна зберігати до 500 контактів з розширеними даними – кількома номерами телефонів контакту та адресою електронної пошти.

Задля зручності абонентів lifecell не буде встановлювати окрему вартість трафіку 4.5G. Трафік 3G+ та 4.5G буде тарифікуватися однаково. Абоненти самостійно будуть обирати, якою технологією користуватися у налаштуваннях свого телефону.

У центральних районах всіх 24 обласних центрів відбудуться промо-акції, де усі бажаючі зможуть випробувати технологію 4.5G. Детальна карта покриття 4.5G від lifecell – за посиланням https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-internet/pokrittya/

У Херсоні така акція відбудеться 31 березня з 12-ої по 18 годину за адресою – проспект Ушакова, 49 біля Площі Свободи. Під час промо-акції херсонці зможуть дізнатись про усі переваги користування 4.5 G, зробити селфі з історичної події та отримати подарунки. Усім відвідувачам заходу буде надана можливість випробувати 4.5G на тестових пристроях, побачити приклади цифрового майбутнього та придбати USIM-карту. Абоненти lifecell, в свою чергу, зможуть замінити стару SIM-карту на карту стандарту LTE. Більше того, всім своїм абонентам оператор надає безкоштовно 45 додаткових ГБ для користування Інтернетом впродовж тижня.

Другу хвилю розгортання 4.5G в діапазоні 1800 МГц варто очікувати у липні 2018 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті оператора: https://www.lifecell.ua

P.S. lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу через високошвидкісний мобільний Інтернет. За допомогою доступного 3G+ та 4,5G Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець четвертого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8 мільйона користувачів.

Як діджитал-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні та вигідні для користувачів розумних пристроїв.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів