Олександр Співаковський: команда Гордєєва працює для людей

Робота в інтересах мешканців області і націленість на результат — так охарактеризував діяльність голови Херсонської облдержадміністраціїАндрія Гордєєва і його команди народний депутат України Олександр Співаковський. Він узяв участь в обговоренні публічного звіту голови ОДА за 2017 рік, що відбувся сьогодні, 28 березня, у ККЦ «Ювілейний».

За словами нардепа, діяльність нинішньої владної команди націлена на те, щоб щодня отримувати конкретний результат. Та головне, на його думку те, що в центрі цієї діяльності завжди знаходиться людина..

«Що мені в першу чергу сподобалося і в роботі, і в тих результатах, які ми сьогодні бачимо? Те, що в центрі — Людина і її інтереси», - сказав він.

Зайвим свідчення цього, на думку О.Співаковського, є в тому числі й те, що свій звіт голова облдержадміністрацій почав не з великих проектів, а з того, що зроблено протягом року у медицині та освіті.

Херсонщина, як і вся країна, зараз постала перед таким серйозним викликом, як міграція молоді, зазначив нардеп. Та єдиною гідною відповіддю на цей виклик може бути лише створення в регіоні умов і можливостей для розвитку людського капіталу.

«Для того, щоб зберегти наш людський капітал і припинити міграцію людей до інших регіонів, до інших країн, ми повинні повернути довіру херсонців до Херсона, до влади», - зазначив він.

Люди мають бути впевненими в тому, що якісні медичні, освітні і будь-які інші послуги вони можуть отримати у своєму районі, у своєму місті.

Користуючись нагодою, Олександр Співаковський передав мешканцям Херсонщини вітання від Президента України Петра Порошенка.

За його словами, Глава держави наголосив на тому, що Херсонщині залишається важливим південним форпостом, тому готовий підтримати всі цінні ініціативи, що будуть спрямовані на подальший розвиток і розбудову регіону.

Зі свого боку народний депутат також запевнив херсонців, що готовий і далі лобіювати в парламенті інтереси Херсонщини. Зокрема, пообіцяв зробити усе від нього залежне, щоб у Херсоні був добудований шляхопровід ХБК — Таврійський.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів