Андрій Гордєєв: Херсонщина перша за темпом інвестування

У 2017 році Херсонщина посіла перше місце серед областей України за темпом росту капітальних інвестицій. Такої позитивної динамікивдалося досягти завдяки реалізації успішних інвестиційних проектів:

- за сто днів запущено перевантажувальний термінал «Нібулон»;

- по області відкрито кілька фотогальванічних електростанцій;

- компанією «Віндкрафт Україна» завершено першу чергу вітрової електростанції «Новотроїцьке»;

- запрацювало унікальне науково-виробниче підприємство «5 Element»;

- створено дві філії швейної фабрики «ВіД» у містах Генічеськ та Гола Пристань.

У минулому році Херсонське державне підприємство «Палада» завершило будівництво композитного плавучого доку для замовника з Кіпру – компанії «Multimarine Shipyards Ltd». Плавучий док відбуксували у порт Лімассол для докування та ремонту суден з освоєння морського шельфу. «Будівництво цього доку забезпечило близько 50 млн грн податків до бюджетів різних рівнів. За рахунок цих відрахувань ми можемо ремонтувати дороги, дитячі садочки та школи», – підкреслив голова Херсонської облдержадміністрації.

Доповідаючи про розвиток інфраструктури, А.Гордєєв акцентував увагу на минулорічних здобутках і перспективах Міжнародного аеропорту «Херсон», який у грудні 2017-го зустрів 100-тисячного пасажира. Це рекордний показник з часу відновлення його авіаційної діяльності. На сьогодні аеропорт здійснює щоденні регулярні рейси до Києва та Стамбула, а також чартерні рейси до Шарм-ель-Шейху, у літній період – до Анталії. На 2018 рік заплановано відкриття нових авіаційних рейсів до Білорусі, Польщі, Болгарії та Туреччини.

БУДУЄМО ДОРОГИ І ЖИТЛО

Андрій Гордєєв переконаний: якщо будуть дороги, то інвестори ще більше зацікавляться нашим регіоном. Тому капітальний ремонт доріг, розпочатий у 2017 році (виконано поточний середній ремонт 28 км доріг області), буде продовжено і в цьому році. Заплановано виконати поточний середній ремонт на 36,5 км доріг загального користування, у тому числі по основних об'єктах:

- М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог) – 15,0 км;

- Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ – 6,4 км;

- Т-04-03 Мар'янське – Берислав – /Р-47/ – 4,3 км.

Щодо будівництва житла, то протягом 2017 року в області введено в експлуатацію майже 75 тис. кв. м загальної площі житла. У Чаплинці вперше за роки незалежності здали 72-квартирний житловий будинок.

Важливою подією 2017 року стало відновлення у Херсоні будівництва мостопереходу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег, першу чергу якого планується завершити до кінця 2018 року.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів