Сучасному басейну у ХДУ бути! - університет сьогодні заручився підтримкою Міністерства молоді і спорту

У рамках свого робочого візиту у Херсон Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов завітав сьогодні до Херсонського державного університету.

Під час зустрічі з викладачами та студентами вишу він розповів про головні пріоритети у роботі очолюваного ним відомства, охоче відповідав на усі запитання присутніх, а також закликав долучатися до нових програм на підтримку молоді, які впроваджуються зараз в Україні за участі міжнародних інституцій.

Ігор Жданов також побував на факультеті фізичного виховання і спорту, поспілкувався з його студентами та викладачами. Він зізнався, що був надзвичайно вражений тим, що у Херсонському держуніверситеті є не кафедра фізкультури і спорту, як в інших класичних вишах, а повноцінний факультет, який готує фахівців для цієї галузі.

Окрім цього, Міністр оглянув наявну спортивну інфраструктуру ХДУ. Зокрема, новий спортивний майданчик зі штучним покриттям, який було відкрито минулої осені до 100-літнього ювілею університету, та відремонтовану спортивну залу. А також обговорив із керівництвом вишу перспективи побудови на території ХДУ спортивного плавального басейну і пообіцяв цьому проекту всебічну підтримку.

- Якщо ми з Олександром Володимировичем (народний депутат України О.Співаковський. - Ред.) добре попрацюємо, Херсонський державний університет вже найближчим часом матиме сучасний басейн. На мій погляд, в Україні не повинно бути такого обласного центру, де б не було басейну з доріжками на 50 метрів. Тому вже завтра дам доручення щодо розробки відповідної програми, - наголосив Ігор Жданов під час зустрічі з колективом вишу.

Сучасні університети мають перетворитися на справжні корпорації по обслуговуванню не лише освітніх, а й будь-яких інших потреб молоді, спрямованих на всебічний розвиток особистості - вважає народний депутат України Олександр Співаковський, якого нещодавно було обрано ректором ХДУ.

- Саме як таку корпорацію ми розглядаємо наш університет. Для нас дуже важливо, щоб ХДУ став сучасним майданчиком, де створюється капіталізація наших студентів. І зараз беремо курс на те, щоб створювати тут комфортне середовище, яке буде забезпечувати молоді, окрім академічної траєкторії, ще й траєкторії, пов'язані з розвитком особистості, здоров'ям, спортом. Тому що інвестиції в університети, в молодь необхідно розглядати насамперед як інвестиції в майбутнє, - переконаний новообраний ректор.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів