Греки Херсона відзначили свято незалежності

У минулу неділю делегація Херсонського міського товариства греків «Еллада» на чолі із Звездиною Сарібековою відвідала Одесу з метою участі в святкових заходах, присвячених Дню Незалежності Республіки Греція.

Херсонські греки взяли участь в урочистому прийомі, який в готелі «Брістоль» був організований Генеральним Консулом Греції в Одесі пані Деспіною Кукулопулу.

Під час прийому відбувся святковий концерт, урочисті промови та неформальне спілкування з генеральним консулом, а також представниками грецьких етнічних громад з різних кутків України.

«Такі заходи роблять нас ближчими один до одного, сприяють розвитку міжрегіональних зв'язків між грецькими громадами України. Греки Херсону завжди відкриті до діалогу і готові до етнокультурної співпраці. Незалежність – це слово, яке дуже багато означає для всіх нас і ми святкуємо цей день із гордістю та вірою у кращі часи, у краще майбутнє для нашого світу», - відзначила голова Херсонського міського товариства греків «Еллада» Звездиною Сарібекова.

Греція отримала незалежність багато років тому за результатами повстання 1821 – 1829 рр. В цьому році відбувся ювілей – 180 років, коли вперше - 25 березня 1838 р. Греція святкувала свій День Незалежності.

Лілія ВАСІЛАКІ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів