Владислав Мангер: ніщо так не остуджує бажання діяти, як відчуття марності процесу

Хочу побажати кожному, щоб прикладені вами зусилля цінувалися тими, заради кого ви їх докладаєте.

На моє переконання, ніщо так не остуджує бажання діяти, як відчуття марності процесу. Всі хочуть позитивних відгуків - це факт. У моєму ж випадку, звичайно, історія трохи інша: спочатку і до цього дня доводиться працювати на опір.

Ну, наприклад, якщо сьогодні обласна рада «чистить» списки тих, хто багато років поспіль звик наживатися на обласному бюджеті, то ми і не чекаємо на позитивні оцінки щодо себе. Зрештою, кому ж приємно позбутися «годівниці».

Відверто кажучи, такої безгосподарності, з якою ми зіткнулися, піднявши пласти «госпдіяльності» деяких обласних КП, пансіонатів і цілих структур, давно не бачив.

Але я точно знаю: міняти звичні підходи необхідно, інакше нам - області, Україні - з цієї безтолковщини не вибратися ніколи. Дякуємо тим, хто розуміє важливість того, що відбувається, і допомагає нам. Навіть словами підтримки - це немало.

Однак робота - далеко не все життя. Тому важливо вміти віддавати частину себе людям, яким небайдуже те, що ти для них робиш. Чоловіки зрозуміють мене: похвала - наш внутрішній двигун.

Загалом, продуктивного усім тижня, позитивних результатів роботи, щирої підтримки і стійкого відчуття потрібності. Адже якщо ми не потрібні, то неважливо наскільки ми хороші.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів